bizarrebase.pl

bizarrebase.pl

klasyfikacja turystyki i kryteria jej podzialu

klasyfikacja turystyki i kryteria jej podzialu

10 najpopularniejszych Pola miast w Stanach Zjednoczonych

Zadzwoń do nich najlepszy z najlepszych, elity, albo Zielone berety z amerykańskich miast golfowych.

Dziesięć miast na tej liście wszystkie mają jedną cechę wspólną. Występują one w większej liczbie dziesięciu listach najwyższego przeznaczenia golfa niż wszystkie inne miasta w Stanach Zjednoczonych Jak mogę wiedzieć? W drodze badań … wiele żmudnych badań, czasochłonnej ale całkowicie dokładne.

Tworzenie listy Ostateczny

I rozpoczął się proces zbierając wszystkie wykazy popularnych amerykańskich golfowych miejsc udało mi się znaleźć. Ta podróż zaprowadziła mnie z About.com Golf Digest, ze stron internetowych podróży do stron sportowych i wszystko pomiędzy. Czytałem list przez graczy, dziennikarzy, podróżników, a nawet historyków.

Na kopercie proszę

Gdy opadł kurz, miałem 15 list popularnych ośrodków golfowych w kraju. Wtedy zacząłem odsyłaczy, aby określić, które miasta wystąpił na większości list. Więc tutaj masz najlepsze z najlepszych … elita … dziesięciu najpopularniejszych miast golfowych w Stanach Zjednoczonych.

(Mam na liście tych miast w porządku alfabetycznym, bo nic innego wymagałoby zbyt dużo matematyki).

1. Hilton Head, Karolina Południowa

Czytelnicy Golf Digest umieścić South Carolina w Hilton Head Island pod numerem 10 na liście najlepszych ośrodków na świecie. Czy naprawdę muszę powiedzieć nic więcej niż to? Dobra, tu jest więcej. Można wybierać spośród ponad 20 pól golfowych, które nawinięcie bagien, jezior i zalewów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.GolfIsland.com.

2. Las Vegas, Nevada

Powiedz „Las Vegas” dla większości ludzi, i hazard zazwyczaj przychodzi do głowy. Ale Las Vegas jest również premier miejsce w golfa z więcej niż dwóch kilkanaście kursów. Popularne wybory obejmują Reflection Bay, Royal Links i kaniony.

– autor artykułu