bizarrebase.pl

bizarrebase.pl

klasyfikacja turystyki biznesowej

klasyfikacja turystyki biznesowej

Sama pustynny krajobraz jest warte podróży. Dodajmy do tego bogactwo światowej klasy pól golfowych, a masz raj pustyni jakiegokolwiek zapalonym golfistą. Dowiedz się więcej na http://www.AZgolf.org.

8. Pinehurst, Karolina Północna

Tak, jesteśmy z powrotem do Karoliny ponownie. Nie jestem stronniczy, ani nic – Karoliny tylko pojawią się na wielu listach. Pinehurst jest zarówno ośrodek i wieś. Witryna PinehurstGolf.com wyjaśnia: „. Pinehurst, ośrodek, to wspaniała kolekcja zabytkowych hoteli i ośmiu światowej klasy pól golfowych, który jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych miejsc golfowych na świecie Pinehurst, wsi, jest ciekawy Nowy Anglia miasto styl … „Dowiedz się więcej na http://www.PinehurstGolf.com.

9. San Diego, Kalifornia

Mieszkałem w San Diego przez trzy lata, więc mogę ręczyć, że miasto jest warte odwiedzenia. Czy iść do golfa, zwiedzanie lub kombinacja tych dwóch, San Diego nie zawiedzie. San Diego County ma doskonałej pogody przez cały rok, co pozwala na dużą ilością dni golfa na którymkolwiek z powiatu 80 + pól golfowych. Torrey Pines i La Costa to popularne przystanki. Dowiedz się więcej na http://www.SanDiegoGolf.com.

10. Williamsburg, Wirginia

Jeśli jesteś miłośnikiem historii jak golfista, umieścić Williamsburg, Wirginia na tegorocznej podróży zaplanowany. Williamsburg jest muzeum historii życia, która pozwala cofnąć się w czasie do czasów wojny o niepodległość. A kiedy jesteś gotowy, aby wejść na zielono, znajdziesz więcej niż tuzin najwyższej klasy pola, aby ci. Stonehouse Royal New Kent i Kingsmill są popularne przystanki. Dowiedz się więcej na http://www.GolfWilliamsburg.com.

* Możesz opublikować ten artykuł w Internecie, jeśli zachowują aktywnych odnośników poniżej.

– autor artykułu