bizarrebase.pl

bizarrebase.pl

klasyfikacja turystyki kwalifikowanej

klasyfikacja turystyki kwalifikowanej Wystarczy pamiętać o porze roku – w przypadku podróży tam w lecie, można spodziewać się temperatury ponad 100. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.LasVegasGolf.com.

3. Maui, Hawaje

Oprócz bujnej jeden kosmetyczny zwykle kojarzy się z Maui, hawajskiej wyspie oferuje również Państwowa tylko kursy 54-dołkowe, Wailea, Kapalua. Według VisitMaui.com, jest mnóstwo dostępności obejść „. Chociaż Maui gospodarze kilku znanych turnieje zawodowe razy tee rzadko są trudne do zdobycia” Dowiedz się więcej na http://www.VisitMaui.com.

4. Myrtle Beach, South Carolina

Udałem się na rodzinne wycieczki do Myrtle Beach każdego roku przez ponad dekadę. Pamiętam, jak bardzo moje rodzeństwo i będę grać rundę Jungle Golf, minigolf ze wszystkimi rekwizytami zwierzęcych można wstrząsnąć klub przy ul. Ale Myrtle Beach ma mnóstwo golfa dla dużych dzieci „,” zbyt. Popularne kursy obejmują legendach Wielki wydmy, Wild Wing i tidewater. Dowiedz się http://www.MyrtleBeachGolf.com.

5. Orlando, Floryda

Orlando wyczarowuje obrazy Disney World, Universal Studios i podobnych atrakcji. Ale także przyciąga mnóstwo graczy na jego ponad 20 kursów. Popularne przystanki obejmują Orange County National, Bay Hill i Disney. Gdzie indziej można golfa z Myszką Miki? Dowiedz się więcej na http://www.GolfOrlando.com.

6. Palm Springs, Kalifornia

Jeśli podoba Ci się pomysł golfa na zielonych pól z dużą ilością palm i tle skalistych gór, Palm Springs jest miejsce dla ciebie. W Coachella Valley, istnieje ponad 100 kursów. Według GolfDigest.com „PGA West, La Quinta i Mission Hills Północna to trzy duże ośrodki w mieście.” Dowiedz się więcej na http://www.PalmSprings.com/golf.

7. Phoenix / Scottsdale, Arizona

Jestem świadomy, że Phoenix i Scottsdale, Arizona są dwa różne miasta. Ale są one tak blisko siebie – i pojawiła się razem na wielu listach – to czułem, że zasłużył dzielić miejsce w mojej pierwszej dziesiątce.

– autor artykułu