bizarrebase.pl

bizarrebase.pl

turystyka ciekawostki

turystyka ciekawostki

Europie najbardziej prestiżowych wyścigów konnych

Każdego roku w pierwszą niedzielę października, oczy świata wyścigów zwrócić się do Longchamp Racecourse w Paryżu Prix de l’Arc de Triomphe. fanów brytyjskich i irlandzkich race zejść na francuskiej stolicy tysiącami być częścią wyścigowego spotkaniu dwa dni.

Hartowane bywalców wyścigowych przychodzą tylko na wyścigach, ale Paryż jest popularnym miejscem wśród turystów brytyjskich i wielu ludzi podróżuje się podjąć w trochę kultury, a także wyścigów. Cały dzień odkrywania Paryża jest to świetny sposób na rozpoczęcie weekendu. Jak w przypadku każdego miasto wielkości Paryża, jest to niemożliwe, aby zobaczyć wszystko w jeden dzień i po zwiedzanie jest skończona, myśli zwracają się do wyścigów.

Longchamp to kurs z długa historia sięga połowy 1800 roku. W pierwszych dniach, jego lokalizacja w pobliżu brzegu Sekwany oznaczało, że bywalcy wyścigów podróżowaliśmy tam statkiem. Gospodarze kurs wyścigów przez cały rok, ale „Arc” jest bez wątpienia wydarzeniem z pulą nagród do wyścigu obecnie ponad 4 mln euro.

Wyścig został otwarty w 1920 roku, a pole jest ograniczona do 20 uczestników. Prix ??de l’Arc de Triomphe jest coraz bardziej popularne co roku i każdy planuje uczestniczyć stanowczo zaleca, aby zarezerwować bilety i hotele z wyprzedzeniem. Jej łatwiej tyle podróżować samodzielnie, ale istnieje również wiele opcji dla zorganizowanych wycieczek. Pakiety te zazwyczaj obejmują bilety wstępu do Longchamp ale będą bilety na najbardziej podstawowe. Jeśli chcesz bilety na trybuny, trzeba zapytać, czy można uaktualnić.

– autor artykułu