bizarrebase.pl

bizarrebase.pl

turystyka filmowa

turystyka filmowa

Zapobieganie kradzieży tożsamości w czasie podróży

Obecnie złodzieje wykorzystują różne najbardziej zaawansowanych opcji, aby odzyskać najważniejsze informacje w celu wykorzystania ich dla własnej korzyści. W większości przypadków, złodzieje skorzystać z nieobecności w biurze lub w domu do kradzieży tożsamości. Szerzej omówione w tym artykule są kilka ważnych wskazówek, aby zapobiec kradzieży tożsamości podczas podróży lub gdy jesteś z dala od swojego biura, jak i miejsca pracy.

Jako pierwszy krok, należy przerwać swoją pocztę poprzez informowanie lokalnej poczta trzymać się litery i inne informacje nieunikniony, dopóki jesteś z powrotem z wakacji. Równie ważne jest, aby zabezpieczyć ważne informacje, takie jak numer ubezpieczenia społecznego karty, karta kredytowa i dane karty debetowej, hipoteki oraz dane rachunku bankowego w bezpiecznym miejscu, najlepiej w swojej unii kredytowej lub sejfu banku. W rzeczywistości, to lepiej, aby nie trzymać te istotne dokumenty w domu, jakby złodzieje udaje się dostać do środka domu, gdy jesteś daleko, otrzyma wystarczającą ilość czasu, aby poruszać i szukać tych szczegółów.

Podobnie, stop gazetę, kiedy plan na wakacje, ponieważ piętrzą się gazet w swoim otoczeniu mogą łatwo pozwolić złodzieje wiedzą, że jesteś z dala od domu. Ponadto, nie wprowadzać komentarze typu: „Jestem na wakacjach” lub „Jestem na urlopie i będzie z powrotem po słabym” w serwisach społecznościowych, takich jak Twitter, Orkut, Facebook i MySpace. Zdarza się, że takie ogłoszenia mogą służyć jako otwarte zaproszenie dla złodziei do kradzieży ważnych informacji.

Ponadto, kiedy spakować torbę do podróży, nie wolno przenosić ważne dokumenty w swojej torby podróżnej, a także portfel. Na przykład, zaleca się przeprowadzić tylko jedną lub dwie karty kredytowej lub debetowej w portfelu.

– autor artykułu